ENRUFacebook
O ROŚLINACH Grunt to Zieleń!
gallery

„Grunt to Zieleń!” – nowy program Związku Szkółkarzy Polskich

 

Od początku 2011 roku Związek Szkółkarzy Polskich realizuje nowy program. „Grunt to Zieleń!” . W jego ramach polecamy godne uwagi rośliny, upowszechniamy rzetelną wiedzę ogrodniczą oraz zwracamy uwagę na korzyści z otaczania się roślinami. Rośliny nie tylko stanowią ozdobę naszych ogrodów, ale wpływają pozytywnie  na jakość środowiska, w którym żyjemy, a przez to na nasze zdrowie. Jednym z celów naszych działań jest zmiana wizerunku roślin – z funkcji tylko ozdobnej na konieczny element otoczenia, który nie tylko dekoruje, poprawiając nasz nastrój i wygląd przestrzeni, ale przede wszystkim podnosi jakość naszego życia , wpływa na zdrowie, czystsze środowisko i jego zrównoważony rozwój.

W ramach „Grunt to Zieleń!” uczestniczymy w programach telewizyjnych, promujemy konkretne rośliny tygodnia, prezentowane na naszych stronach internetowych oraz rośliny miesiąca pokazane na wydanym przez nas plakacie.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami przygotowywanymi z naszym udziałem, które w miarę ich ukazywania się prezentowane będą w zakładce „Linki do programów telewizyjnych”.

W zakładce „Materiały do pobrania” znajdziecie Państwo przygotowane przez nas plakaty, promujące dwanaście roślin miesiąca, do druku w różnych rozmiarach.

Zapraszamy do śledzenia naszych stron internetowych, gdzie w ramach „Grunt to Zieleń!” ukazywać się będą nowe informacje.

 

Nasi eksperci przygotowują artykuły publikowane w polskiej prasie ogrodniczej. Zapraszamy do lektury prasy i zapoznania się z fragmentami opracowanymi przez nas merytorycznie. Prezentowane są w zakładce „Współpraca z czasopismami”.

 

 

Materiały do pobrania 

Linki do artykułów i programów telewizyjnych

Współpraca z czasopismami

Roślina tygodnia

ABC informacji o roślinach
 

Znajdź roślinę i jej producenta - wyszukiwarki

 
zamknij
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.